Wyświetlanie wszystkich wyników: 27

Magna Tiles

Magna Tiles klocki magnetyczne

Zbuduj wszystko to o czym marzyłeś, od wysokiej panoramy miasta po tętniącą życiem kolonię w kosmosie niezależnie czy jesteś dzieckiem czy rodzicem? Silne magnesy Magna-Tiles® utrzymają nienaruszoną nawet bardzo wysoką konstrukcję.

Wymyśliłeś zamek z drogą, rakietę, robota? Lubisz magnetyczne zwierzęta i obrotowe magnetyczne dźwigi? Chcesz zbudować zamek ze świecącymi w ciemności elementami, postawić w nim widzialnego ducha, zbudować pojazd świecący w ciemności?

Twórz geometryczne bryły, sortuj kolory, twórz labirynty i wysokie kreatywne budowle!

Marka Magna-Tiles® została wymyślona przez japońskiego nauczyciela matematyki który chciał pomóc dzieciom zrozumieć pojęcia geometryczne rozwijając jednocześnie ich manualne umiejętności. Od 1997 roku marka Magna-Tiles® pojawiła się w USA i aktualnie produkuje najbardziej znane klocki magnetyczne na rynku amerykańskim. Tworzą one niesamowitą tęczę kolorów a charakterystyczny „klik” kiedy się ze sobą łączą pozwala na tworzenie liter, cyfr, zwierząt, budynków czy jakichkolwiek konstrukcji na które pozwala dziecięca wyobraźnia!

Dlaczego ja i inni rodzice zaufali Magna-Tiles® i Magna-Qubix®?

  • Klocki są w pełni bezpieczne, wykonane z nietoksycznego plastiku ABS najwyższej jakości, bez BPA, ftalanów i lateksu
  • Są bezpieczne dla dzieci już od 3 roku życia – plastikowe części są łączone przy pomocy ultradźwięków i specjalnych nitów (sonic-welding) uniemożliwiając ich rozwarstwienie się aby magnes ze środka nie dostał się do rąk czy buzi dziecka
  • To nauka przez zabawę (STEAM learning)
  • Tęczowe żywe kolory przyciągają uwagę dziecka
  • Wszystkie modele Magna-Tiles® i Magna-Qubix® łączą się ze sobą i mogą się łączyć z klockami magnetycznymi innych marek

Nowość
Nowość