Kolorowanie piaskiem Sabbiarelli!

Odkryj fantastyczną zabawę kreatywną, jaką jest malowanie piaskiem!

Wybierz ulubioną tematykę, odrywaj po kolej z obrazka kawałki taśmy i pokryj je dowolnym kolorem piasku w pisaku i twórz fantastyczne piaskowe dzieła sztuki🙂

Malowanie piaskiem Sabbiarelli może być interesującą i atrakcyjną formą sztuki dla dzieci.

Jak rozpocząć kolorowanie piaskiem?

  1. Wybierz odpowiednie miejsce: W celu malowania piaskiem Sabbiarelli dla dzieci, ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca, które będzie bezpieczne i wygodne dla dzieci. My z Franiem używamy zwykłej plastikowej tacki, w której zostaje reszta strzepanego z obrazka piasku.
  2. Przygotuj materiały: Do malowania piaskiem Sabbiarelli potrzebujesz piasku w różnych kolorach, szpatułki do podważania kawałków taśmy z obrazka oraz albumu z obrazkiem. Szykujemy zestaw do malowania piaskiem: u nas kupione pojedynczo albumu do kolorowania i zestaw 12 pisaków z piaskiem w różnych kolorach. Możecie również wybrać gotowe tematyczne albumy do kołowania, które zawierają albumu oraz kilka pisaków z piaskiem.
  3. Pokaż, jak to się robi: oderwij kawałek taśmy i posyp na klejącą się powierzchnię wybrany kolor piasku. Rozprowadź piasek np. suchym pędzelkiem i strzep jego nadmiar na tackę.
  4. Zachęcaj do kreatywności: Zachęcaj dzieci do tworzenia swoich własnych rysunków i obrazów. Pozwól im eksperymentować z różnymi kolorami , aby stworzyć coś wyjątkowego i pięknego.
  5. Baw się dobrze: Malowanie piaskiem Sabbiarelli może być zabawne i relaksujące zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zachęcaj dzieci do cieszenia się procesem tworzenia i bawienia się piaskiem.

Malowanie piaskiem Sabbiarelli może być wspaniałą formą rozrywki dla dzieci i może pomóc w rozwijaniu ich kreatywności oraz zdolności manualnych.

Życzymy udanej zabawy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.