O Nas

Jestem mamą dwóch chłopców: 5 letniego Frania i 2 letniego Henia i wspólnie przetestowaliśmy bardzo dużo różnych zabawek, artykułów plastycznych czy gier.

Na rynku półki sklepowe i strony internetowe są pełne przeróżnych zabawek ale ciężko jest wybrać te na prawdę wartościowe którymi dziecko się zainteresuje zwłaszcza gdy mamy pierwsze dziecko lub gdy chcemy przynieść wartościowy prezent a sami nie za bardzo wiemy co się spodoba dziecku. Często co nam rodzicom wydaje się interesujące, malucha nie interesuje i zabawka leży zapomniana.

Od kilku lat śledzę blogi i różne konkursy które wyłaniają prawdziwe perełki wśród dostępnych na rynku zabawek, poszukuje wartościowych gier i książeczek i wspólnie jest testujemy.

Starszy synek uwielbia malować, rysować, wycinać i może całymi dniami używać różnych artykułów plastycznych. Uwielbia też klocki magnetyczne i wszelkiego rodzaju klocki drewniane do budowy przeróżnych budowli.

Młodszy synek interesuje się każdą zabawką ale są takie które go zajmują dłuższy czas. Chłopcy uwielbiają kopać w ziemi, piasku, taplać się z błocie i biegać po kałużach. Budują, kopią, przesypują. Im brudniej tym kreatywniej i weselej:).

Mamy również bardzo dużo książek czy gier na każdy wiek dlatego też postaram się pomóc wskazać te do których dzieci wracają najczęściej.

Z całego mojego kilkuletniego już doświadczenia jako mama i wieloletniego doświadczenia jako kreatywna ciocia zrodził się pomysł na sklep internetowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: proszę dzwonić, wysyłać maile, chętnie odpowiem na każde pytanie dotyczące oferowanych produktów i pomogę w wyborze aby kupiona zabawka ucieszyła obdarowane dziecko.