Zabawki na święta dla dzieci cz. 3

Zabawki na święta dla dzieci dla 2 latków i 3 latków

Zabawki na święta dla 4-latków i 5-latków. Kolejna część, kolejne jakościowe i rozwijające zabawki, którymi nawet najbardziej wybredny fan zabaw nie pogardzi!

Spis treści

Polecenia dla innych grup wiekowych znajdziecie w linkach poniżej:

Zabawki na święta dla dzieci 4+

Klocki magnetyczne Connetix

https://magtoys.pl/zabawki/connetix-klocki-magnetyczne-kulodrom-pastel-ball-run-pack-106-elementy/

O tych wspaniałych klockach wspominaliśmy już w poprzedniej części. Ze względu na to, że klocki są przeznaczone dla dzieci już od 3 roku życia, idealnie nadadzą się i dla starszych dzieci, a uwierzcie mi na słowo, że i dorośli nie pogardzą zabawą 🙂

Wszystkie zestawy można zobaczyć tutaj.

Klocki Just Blocks

Drewniane klocki od polskiej marki Just Blocks. Wytworzone z pełni ekologicznego, bukowego drewna — brak jakichkolwiek substancji chemicznych typu farby, oleje czy impregnaty.

Dzięki różnorodnym kształtom klocków dziecko można stworzyć swoją własną konstrukcję, a tym samym stymulować wyobraźnię przestrzenną. Tworzenie własnego projektu umożliwia podejmowanie indywidualnych wyzwań, odkrywanie swoich możliwości, a także poznanie zależności przyczynowo-skutkowej.

Te, jak i inne wersje znajdziecie tutaj.

Zestaw odkrywcy do łapania robaków

W każdym dziecku drzemie mały odkrywca! Zestaw idealnie nada się do pobudzania lub też pogłębiania ciekawości świata przez malucha, rozwijaniu empatii, a nawet pozwalali oswoić dziecko z obecnością owadów, przed którymi może przejawiać lęk przy pierwszym spotkaniu.

Ten zestaw można kupić tutaj.

Szablony do odrysowania Djeco

       

Szablony do odrysowania są idealnym prezentem dla małych twórców lub przy stawianiu pierwszych artystycznych kroków. Wystarczy przyłożyć szablon, odrysować wzdłuż konturów i wypełnić środek zgodnie z instrukcją lub zdać się na swoją wyobraźnię.

Wszystkie wersje szablonów dostępne są tutaj.

Zestawy do tworzenia biżuterii 

       

Zestaw do tworzenia biżuterii w stylowym pudełku na pewno spodoba się nie jednej kreatywnej dziewczynce. A może i chłopiec odnajdzie smykałkę do jubilerstwa?

Nawlekanie, ozdabianie, mocowanie, by stworzyć błyszczącą biżuterię to nie tylko kreatywna zabawa, lecz również rozwój umiejętności: budowania, projektowania. Zestaw rozwija wyobraźnię, koordynację ręka-oko, a także sprawność manualną.

Po więcej modeli zapraszamy tutaj.

Farby w sztyfcie Chunkies

             

Farby zawsze są dobrym rozwiązaniem, a farby w sztyfcie jeszcze lepszym! Nie potrzeba wody ani pędza. Farby nie rozmazują się, nie brudzą, a do tego szybko wysychają. Dopasowują się do małej rączki, dzięki temu dziecko może swobodnie tworzyć.

Wszystkie modele dostępne tutaj.

Zabawki na święta dla dzieci 5+

Klocki magnetyczne Connetix

     

Czy już wspominaliśmy o Connetix? Tak. Czy będziemy jeszcze wspominać o Connetix? Tak. Dlaczego? Bo te klocki magnetyczne to must have dla dzieci 🙂 

Zestawy do kolorowania piaskiem

Malowanie piaskiem to zbiór plansz, w których odsłania się nacięte elementy obrazka, a następnie klejącą powierzchnię posypuje się piaskiem w dobranym kolorze na wzorze lub zgodnie ze swoim pomysłem. Zestaw rozwija zdolności manualne, zręczność oraz koordynację oko-ręka. Świetnie nada się dla maluchów, które nie wierzą w swoje zdolności artystyczne jak, a pasjonaci będą zachwyceni nową formą wyzwań artystycznych 🙂

Pozostałe zestawy możecie znaleźć tutaj.

Klocki Plus-Plus Mini

Wielkość jednego klocka to 2 cm. W zestawie od 20 do aż 6 tysięcy sztuk! Kolory podstawowe, pastelowe, neonowe, mieszane. Modele dla chłopca i dziewczynki. W walizce, tubie lub poręcznym pudełku. Czy ktoś jeszcze nie zna klocków od firmy Plus-Plus? Naprawdę nie poznaliśmy jeszcze żadnego dziecka, które nie było zadowolone z tych klocków!

Po wszystkie modele, jak i po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Słomki konstrukcyjne

     

Słomki BAMP łączone ze sobą za pomocą plastikowych łączników, tworzą niesamowitą, trójwymiarową konstrukcję. Świetnie nadadzą się do konstruowania w domu, jak i na zewnątrz. Dzięki ich elastyczności można stworzyć różnorodne konstrukcje od figur geometrycznych, budynków, pojazdów, aż po rakiety! To innowacyjna zabawka edukacyjna dla dzieci i dorosłych. Tworzenie za pomocą słomek BAMP wpływa na rozwój motoryki małej, każde łączenie i chwytanie wzmacnia nawyk prawidłowego chwytu i przygotowuje dziecięce dłonie do nauki pisania. Rozwijanie wyobraźni i kreatywności gratis 🙂

Zestawy po 300, 500 lub 1000 elementów dostępne tutaj.

Zestawy kreatywne Djeco

Całe zestawy artystyczne, kolorowanki, mozaiki, wydrapywanki, seria zrób to sam! Firma Djeco oferuje całą gamę kreatywnych zestawów! Może wraz ze zdolnościami manualnymi, dziecko nudzi się tradycyjną pustą kartką i potrzebuje wyzwań? Stworzenie samodzielnie korony księżniczki lub przepięknej mozaiki przez przyklejanie pianek na pewno będzie wyzwaniem, a efekt usatysfakcjonuje najlepszych znawców sztuki! 

Po całą gamę kreatywnych pozycji zapraszamy tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.