Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Kategorie i filtry

Klocki magnetyczne Connetix

 33 wyników

Klocki magnetyczne Connetix.

Witajcie w świecie klocków magnetycznych marki Connetix, gdzie wyobraźnia spotyka się z naukowymi odkryciami!

Klocki magnetyczne Connetix zapewniają nie tylko cudowną zabawę i płynącą z niej frajdę. Wspierają też rozwój umiejętności Twojego dziecka. Pozwalają mu wyrazić swoją kreatywność i rozwinąć zdolności konstrukcyjne.

Charakterystyka klocków magnetycznych marki Connetix.

Klocki Connetix charakteryzują się bogatą kolorystyką oraz niepowtarzalnym designem. Każdy z klocków magnetycznych posiada specjalną, lekko wklęsłą strukturę.

Dzięki temu te klocki magnetyczne są odporne na urazy i zarysowania, a także przepuszczają światło. Sprawia to, że klocki Connetix sprawdzą, się też jako zabawki optyczne. 

Do tego klocki magnetyczne marki Connetix są bardzo trwałe. Wbudowane magnesy łączą się ze sobą zaskakująco mocno. Pozwala to na budowanie bardzo wysokich i stabilnych konstrukcji. Jednocześnie bardzo łatwo oddzielić teklocki magnetyczne od siebie. Nie stanowi to problemu nawet dla najmłodszych dzieci.

Dla kogo przeznaczone są klocki magnetyczne Connetix?

Te klocki magnetyczne są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Od malutkich dłoni po starsze dzieci, wszyscy znajdą u nas inspirujące wyzwania. Wybierz klocki magnetyczne marki Connetix, które najlepiej pasują do wieku i zainteresowań Twojego dziecka. 

Warianty kolorystyczne klocków magnetycznych marki Connetix. 

Klocki magnetyczne dostępne są w 3 wariantach kolorystycznych, które można ze sobą dowolnie łączyć: 

 • Connetix Rainbow, piękne tęczowe barwy
 • Connetix Pastel, delikatne pastelowe odcienie
 • Connetix Clear, przezroczyste, bezbarwne klocki. 

Bezpieczeństwo klocków Connetix.

Klocki magnetyczne marki Connetix to nie tylko świetna zabawa, ale i najwyższa jakość. Dzięki zastosowaniu materiałów wolnych od toksycznych substancji te klocki magnetyczne są bezpieczne dla dzieci już od najmłodszych lat.

Wszystkie klocki magnetyczne marki Connetix, są również uszczelnione dla dodatkowego bezpieczeństwa. Unikalna konstrukcja sprawia, że są wytrzymałe i tworzą piękne załamania światła. 

Dlaczego zestawy Connetix?

Klocki  Connetix to nie tylko doskonała rozrywka, ale także narzędzie edukacyjne. Twoje dziecko będzie rozwijać zdolności motoryczne, kształtować wyobraźnię i logiczne myślenie.

Dzięki oryginalnemu designowi o wklęsłym, krzyżowym kształcie klocki są o wiele bardziej odporne na zarysowania oraz uszkodzenia.

Klocki są w 100% nietoksyczne, wolne od BPA i ftalanów. Użyty plastik ABS jest najwyższej jakości bez zawartości miedzi.

Uzyskały tytuł Zabawki Roku 2021, która jest najważniejszą nagrodą w branży zabawek. Zestawy w wersji pastelowej wygrały ten sam konkurs w roku 2022.

Klocki magnetyczne marki Connetix posiadają też inne liczne nagrody takie jak:

 • Independent Toy Awards 2023,
 • Creative Child Award 2023 w kategorii: Preferred Choice, Product of the, Year, Seal of Excellence oraz
 • Creative Play,
 • Educational/STEAM Product of the Year 2022.

Za co dzieci kochają te klocki magnetyczne?

 • Zestawy klocków magnetycznych marki Connetix, umożliwiają tworzenie konstrukcji 2D oraz 3D. Budowanie torów i tworzenie różnych kształtów i konstrukcji za pomocą kulek magnetycznych oraz prostych elementów łączących.
 • Rozwijają wyobraźnię, umiejętności manualne oraz kreatywność. Uczą podstawowych zasad fizyki poprzez eksperymentowanie z magnesami i kulkami. 
 • Te klocki magnetyczne zostały zaprojektowane w duchu STEM. Dzięki transparentnej formie, przypominającej kolorowe szkiełka, można przepuszczać przez nie światło. Tym samym zapoznawać dziecko z zasadami optyki.
 • Nie posiadają małych elementów, więc są idealnie dla dzieci już od 3. roku życia.

Klocki magnetyczne marki Connetix to idealny prezent dla dziecka, które pragnie budować swoje marzenia. A także uwielbia tworzyć swoje światy i realizować pomysły. Rozpocznij wspólną przygodę z Connetix już dziś!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk