Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Kategorie i filtry

Zabawki edukacyjne

 46 wyników

Zabawki Edukacyjne

Przeznaczone są do użytku przez najmłodszych i stanowią doskonałą pomoc dydaktyczną dla dzieci. Pozwalają przy tym na pobudzenie ich kreatywności i rozwijanie zdolności logicznego myślenia. Jedną z najważniejszych kwestii w kontekście poznawania otaczającego świata przez maluchy, jest jednoczesne rozwijanie wszystkich zmysłów w trakcie tego procesu. Pomóc mogą w tym gry i zabawki edukacyjne dla dzieci. Mają one uczyć przez zabawę, np. spostrzegawczości czy logicznego myślenia. Dobry przykład stanowi popularna gra bingo, która daje ponadto możliwość efektywnego ćwiczenia pamięci. To jednocześnie rozrywka przynosząca wiele radości zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Dostępne w naszym sklepie produkty oddziałują też na zdolności manualne. Dla przykładu, drewniane figurki zwierząt, w których znajdują się specjalne otwory do umieszczania kolorowych pionków zgodnie z instrukcjami na wylosowanych kartach, zapewniają możliwość rozwijania motoryki, ale też koncentracji oraz umiejętności obserwacji.

Bo najlepsze zabawki to te, które nie tylko bawią, ale też uczą

Dla dziecka, które dopiero co poznaje świat, wszystko zdaje się być nowe. Maluchy uczą się poprzez każdy ze zmysłów, do których zaliczamy: wzrok, słuch, dotyk, węch i smak. To normalne, że na początku wkładają wszystko do buzi, bo właśnie tak badają dany przedmiot. Następnie, gdy są już nieco starsze bardziej skupiają się na dotyku. Różne faktury i materiały przyciągają ich uwagę. Następnie przychodzi kolej na wzrok i słuch. Edukacyjne zabawki dla dzieci dostępne w naszym sklepie internetowym pozwolą maluchowi dalej się rozwijać. Tylko tym razem skupiają się na umiejętnościach koordynacji ruchowej i wzrokowej, np. poprzez dobieranie odpowiednich klocków i umieszczanie ich w pasujących otworach, na byciu precyzyjnym np. nawlekając na sznurek guziki o różnych kształtach. Dzieci rozwijają także swoją wyobraźnię bawiąc się np. klockami. Nalepki przedstawiające ulice i znaki drogowe pozwolą poznać podstawowe zasady poruszania się na drodze. Każdy maluch powinien wiedzieć, że czerwone światło oznacza zatrzymaj się, a zielone, możesz przejść. Przyklejając je na kartkę papieru możecie wspólnie uczyć się i poznawać nowe rzeczy i zasady poprzez zabawę.

Zachęcaj do nauki przez zabawę, a wszystko dzięki edukacyjnym zabawkom dla dzieci

Nie wszystkim dzieciom nauka przychodzi z łatwością. Większość uważa ją na nudną i trudno jest je do niej zagonić. A co jeśli zamienimy naukę w zabawę? W końcu, który maluch nie lubi się bawić? Chyba takiego nie ma. Z wykorzystaniem edukacyjnych zabawek dla dzieci połączysz przyjemne z pożytecznym. A co najlepsze, dziecko nawet nie zorientuje się, że do zabawy włączyłeś też naukę. Zabawki tego typu znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Szeroka oferta z pewnością pozwoli wybrać coś idealnego dla Twojej pociechy, niezależnie, w jakim jest wieku. Posiadamy bowiem zabawki zarówno dla tych młodszych, jak i starszych. Począwszy od kolorowej piramidki idealnej dla dziecka w wieku 12 miesięcy, a kończąc na puzzlach edukacyjnych przedstawiających Układ Słoneczny dla dzieci w wieku od 5 lat. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie zabawek, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk