Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Płatności

Płatności

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

1. Płatność za pośrednictwem Przelewy24
Dokonaj szybkiej i bezpiecznej płatności za pośrednictwem Platformy Płatniczej Przelewy24.pl*. Jeżeli wybiorą Państwo tę formę płatności, to nasz sklep internetowy otrzymuje natychmiast informację o dokonanej płatności od Przelewy24. Pozwala to na wysyłkę towaru bez oczekiwania na pojawienie się kwoty na naszym koncie.

2. Płatność BLIK
Aby zapłacić BLIKIEM, wybierz płatność Przelewy24. Po przekierowaniu na następną stronę zaznacz opcję BLIK i postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie.

3. Płatność PayPo 
Złóż zamówienie teraz, a za zakupy możesz zapłacić w ciągu 30 dni. Więcej informacji na temat zasad działania tej formy płatności, znajdziesz [tu]. Aby skorzystać z odroczonych płatności, wybierz płatność Przelewy24, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie.

4. Płatność Visa Mobile
Wybierając Visa Mobile, wystarczy podać swój numer telefonu komórkowego, co znacznie przyśpiesza płatność. Już nie musisz za każdym razem wpisywać danych swojej karty. Jeśli chcesz skorzystać z płatności Visa Mobile, zaznacz płatność Przelewy24 i postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie.

5. Płatność metodą P24NOW
Płacisz tak, jak Ci wygodnie – na raty lub do 54 dni później, a limit odnawialny jest nawet do 10 000 zł. Metoda dostępna za pośrednictwem Przelewy24. Więcej informacji znajdziesz [tu].

6. Płatność za pobraniem
Decydując się na płatność za pobraniem, za zamówione produkty, zapłacisz przy odbiorze przesyłki.

7. Płatność przelewem bankowym
Wykonywany z dowolnego banku lub w formie przekazu pocztowym na konto: 30 1050 1520 1000 0092 9345 5342 (bez względu na formę dostawy/odbioru). Realizacja zamówienia nastąpi po wpłynięciu środków na nasze konto.

Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony towar w sklepie, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, gdy płatność następuje przy odbiorze.

*Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk