Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Lalki PastelLOVE
Seria lalek PasteLOVE to zupełnie nowa odsłona laleczek materiałowych Kate4Kids. Małe, słodkie dziewczyny o imionach kojarzących się z kolorystyką, w jakiej są utrzymane. 

Cechą charakterystyczną lalek PasteLOVE jest brak ust i możliwość dorysowywania dowolnej miny każdego dnia. Te laleczki szmaciane są bardzo dobrą zabawką do rozwijania inteligencji emocjonalnej u dzieci. 

Firma "Kate4Kids" to firma rodzinna, w której lalki materiałowe są szyte przez mamy. Jej twórczynią jest mama dwóch córek, która odpowiada też za stworzenie lalek LulluDolls. 

Charakterystyka Laleczek PastelLOVE

  • Laleczki PasteLOVE są leciutkie, ważą około 0,21 kg. Ich wysokość w pozycji siedzącej to około 20 cm, a od stóp do głów 36 cm.  Mimo że lalki są materiałowe i bardzo miękki potrafią siedzieć samodzielnie i mogą delikatnie kręcić główkami.
  • Ubrania laleczek można zdejmować i zastępować innymi, a włosy czesać. Jednak nie można używać na nich suszarek czy lokówek.
  • Tych lalek materiałowych nie powinno się prać w pralce. Najbardziej lubią wodę w temperaturze 30 stopni, łagodne środki do prania oraz pranie w rękach. 
  • Laleczki wypełnione są certyfikowaną watą poliestrową. Materiał, z którego są szyte, produkowany jest przez szwajcarską firmę. Ma ona 120-letnie doświadczenie na rynku tekstylnym. Jest on specjalnie tkany na potrzeby szycia laleczek materiałowych.
  • Laleczki PastelLOVE nie mają ust. Do każdej z nich dołączony jest specjalny, zmywalny pisak. Dzięki niemu można codziennie dorysowywać laleczce nową minę. Wystarczy delikatnie przetrzeć buzię lalce wilgotną szmatką i po mince nie ma śladu.
  • Imiona laleczek są umowne i podane tylko na potrzeby prezentacji oferty. Nie są nigdzie zapisane na laleczce ani pudełku. Natomiast do lalki dołączony jest certyfikat urodzenia, do którego wpisać można wpisać dowolne imię. 

Dla kogo są Lalki PasteLOVE?

Laleczki Pastellove to doskonałe lalki dla dzieci dzięki ich wykonaniu z bezpiecznych i naturalnych materiałów.  Często laleczki kupują także dorośli dla siebie samych, aby spełnić swoje marzenia.  

Dlaczego lalki PastelLOVE? 

  • Producentem laleczek PastelLOVE jest "Kate4Kids", firma rodzinna. Jej założycielką jest mama dwójki dzieci i twórczyni marki lalek LulluDolls. 
  • Lalki PastelLOVE są szyte w Polsce, wykonane z naturalnych, bezpiecznych, materiałów. Dzięki temu są to odpowiednie lalki dla dzieci. 
  • Laleczki pomagają w rozwijaniu inteligencji emocjonalnej u dzieci. Dzięki zmywalnemu mazakowi można im codziennie dorysowywać inną minkę. 
  • Laleczki materiałowe są idealnym towarzyszem dziecka przez wiele lat, pomagają się mu rozwijać i poznawać świat. Większość dzieci pamięta swoją pierwszą lalkę do końca życia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk