Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+

Lullu Dolls: lalka Elza

Lullu Dolls
370,00 - 420,00 PLN
Darmowa dostawa już od 200 PLN
Twoje zakupy są zabezpieczone kwotą do 10.000 zł

Otrzymasz zakupiony przedmiot albo zwrot pieniędzy.

O produkcie

Czytaj więcej

Lalka Elza to materiałowa lalka o wysokości 40 cm, wypełniona jest certyfikowaną owatą poliestrową. Została stworzona przez polską firmą rękodzielniczą używającą tylko wysokiej jakości materiałów i dbającą o bezpieczną zabawę dzieci. Widoczna na zdjęciach lalka Elza posiada syntetyczne włosy i brak wbudowanego szkieletu, jednak lalkę można zamówić także z wbudowanym szkieletem. Ruchomy szkielet jest konstrukcją wbudowaną w ciało lalki (oprócz rąk), dzięki niemu zabawa staje się o wiele atrakcyjniejsza, ponieważ lalka zyskuje zupełnie nowe umiejętności upozowania. Wbudowany szkielet umożliwia lalce m.in. robienie ,,jaskółki”, zginanie kolan, kostek, miednicy czy obracanie głową. Warto wiedzieć:
  • Brak szkieletu również umożliwia samodzielne stanie lalki, siadanie lub kręcenie głową, lecz w dużo bardziej ograniczonym zakresie.
  • Ubranka są zdejmowalne, dzięki czemu można je uprać.
  • Imię lalki jest umowne, nie widnieje na pudełku, ani na lalce. Możliwe jest dołączenie "certyfikatu urodzenia" z dowolnym wskazanym imieniem na życzenie kupującego.
  • Lalki Lullu Dolls uzyskały tytuł Zabawki Roku 2021, która jest najważniejszą nagrodą w branży zabawek.
Dla dzieci 3+. Wysyłka w ciągu 5 dni roboczych. Grafika poniżej przedstawia lalki bez wbudowanego i ze wbudowanym szkieletem:  
Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii
Z tej samej serii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk