Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+ Nowość

Nakładki na klocki magnetyczne tory kolejowe 36 el. Train Track Pack

Learn & Grow
149,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
Twoje zakupy są zabezpieczone kwotą do 10.000 zł

Otrzymasz zakupiony przedmiot albo zwrot pieniędzy.

O produkcie

Nowość! Nakładki na klocki magnetyczne rozszerzające możliwości zabawy z posiadanymi klockami!

Czytaj więcej

Nakładki posiadają unikalne i opatentowane rozwiązanie, ponieważ są mocno przyciągane przez klocki magnetyczne mimo, że same nie posiadają magnesów!

Są kompatybilne ze wszystkimi klockami magnetycznymi Connetix, Magna-Tiles, Cleverclixx i Learn & Grow!

Odkryj fascynujący świat nakładek magnetycznych i ciesz się kreatywną zabawą, która przenosi zabawę klockami magnetycznymi na zupełnie nowy poziom!

Zestaw Train Pack Track 36 elementy zawiera:

🔹12 torów prostych

🔹7 zakrętów

🔹4 zwrotnice skręcające w prawo

🔹4 zwrotnice skręcające w lewo

🔹4 podwójne mosty kolejowe

🔹2 skrzyżowania T

🔹2 przejazdy kolejowe ze szlabanami

🔹1 bocznica i zakończenie toru

🔹Certyfikat: CE, CPSIA

🔹Wymiar nakładki: 7,5 x 7,5 cm

🔹3+

Dzieci kochają zabawę pociągami czy wszelkimi pojazdami. Używając nakładek na klocki magnetyczne twórz własne, unikalne tory kolejowe czy miniatury miasteczek!

Nałóż proste odcinki torów, zakręty, zwrotnice na klocki magnetyczne i zostań mistrzem kolejowych konstrukcji. To idealne rozwiązanie dla miłośników pojazdów oraz dla dzieci, które lubią organizować zabawy związane z budowaniem i tworzeniem.

Buduj nie tylko tory ale także mosty, rampy czy bocznice. Zbuduj wielką magnetyczną zajezdnię pełną miejsc parkingowych! Pozwól dzieciom na nieograniczone możliwości tworzenia i eksperymentowania wspomagając ich rozwój  koordynacji ręka-oko, logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej.

Nakładki magnetyczne Learn & Grow wprowadzają one do zabawy nowy wymiar i zapewniają wiele godzin fascynującej zabawy oraz możliwość tworzenia nieskończonej liczby różnorodnych układów drogowych. To znakomita okazja do rozwijania umiejętności planowania, projektowania i budowania, a także do kształtowania wyobraźni i kreatywności.

 

Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk