Kup do 14.00 wysyłka tego samego dnia! Darmowa dostawa już od 200PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+

pojemnik na klocki magnetyczne z interaktywną matą do zabawy Storage Bin & Mat Magna Tiles

Magna-Tiles
139,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
O produkcie

Czytaj więcej

Praktyczny pojemnik do przechowywania klocków magnetycznych lub innych zabawek wraz z interaktywną matą do zabawy po jego rozłożeniu!

To innowacyjne rozwiązanie "dwa w jednym" pomaga utrzymać porządek po skończonej zabawie, a jednocześnie służy jako wygodna mata dla młodszych dzieci w pastelowych kolorach. Nie tylko zachęca najmłodszych do spędzania więcej czasu na nauce kolorów, kształtów czy matematyki ale również pozwala im ćwiczyć dobre nawyki sprzątania do pojemnika rozsypanych klocków.

Mata po złożeniu jako pojemnik do przechowywania posiada inny kolor z każdej strony (fioletowy, zielony, pomarańczowy i żółty), dzięki czemu można go dopasowywać do istniejącego wystroju pokoju. Jest mocny, zamykany od góry i ma wygodne raczki do wyjmowania go z półki i przenoszenia. Całość można łatwo wyczyścić ciepłą wodą i mydłem.

Wymiary maty po rozłożeniu: 71 x 63,5 cm

Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii
Z tej samej serii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk