Kup do 12.00 wysyłka tego samego dnia! Darmowa dostawa już od 200PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+

Bavvic: 48 elementów klocki drewniane Builder Set

Bavvic
449,00 zł 399,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
Twoje zakupy są zabezpieczone kwotą do 10.000 zł

Otrzymasz zakupiony przedmiot albo zwrot pieniędzy.

O produkcie
Wielofunkcyjne, sensoryczne, designerskie klocki konstrukcyjne, które pomagają zaangażować dzieci w kulturę uczenia się poprzez kreatywne podejście do zabawy!

Czytaj więcej

Solidne drewniane klocki konstrukcyjne Bavvic z sensorycznymi łącznikami silikonowymi ostały zaprojektowany tak, aby każdy niezależnie od wieku, płci, różnic indywidualnych lub dodatkowych potrzeb (np. zaburzeń sensorycznych), był w stanie zbudować własne wyjątkowe konstrukcje. Drewniane klocki powstały z myślą o dłoniach najmłodszych dzieci, by ich chwytanie i łączenie z innymi było wygodne i przyjemne. BAVVIC to nową zabawkę, która nosi cechy zabawki STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts and Mat) i pomaga rozwijać zainteresowanie edukacją, poprzez geometryczne kształty i abstrakcyjne formy. Zestaw Bavvic Builder Set zawiera:

  • 24 drewniane elementy (8x8 cm)
  • 24 silikonowe elementy (4x4 cm)
  • Wymiary pudełka: 20 x 26 x 10.5 cm

❇️ Wiek: 3+

❇️ Materiały: lite drewno, silikon z certyfikatami REACH, ROCHS, wolne od BPA.

❇️ Zestaw zawiera książeczkę z inspiracjami

❇️ Klocki zdobyły liczne nagrody na rynku zabawek w Polsce i w Europie! (Oscar w dziedzinie projektowania - nagroda Red Dot Design Award;  Zabawka Roku 2022 Zabawkowicz.pl; Układanie klocków wspiera rozwój motoryki małej, wyobraźni przestrzennej, myślenia kreatywnego i koncentracji. Wykonane z materiałów poprodukcyjnych, oparte o zrównoważony design, minimalizują ilość odpadów i wspierają środowisko.

Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii
Z tej samej serii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk