Kup do 12.00 wysyłka tego samego dnia! Darmowa dostawa już od 200PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+

Bavvic: 24 elementy klocki drewniane Connector Set

Bavvic
119,00 zł 89,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
Twoje zakupy są zabezpieczone kwotą do 10.000 zł

Otrzymasz zakupiony przedmiot albo zwrot pieniędzy.

O produkcie
Uwielbiamy łączniki BAVVIC,  możesz mieć ich znacznie więcej, ponieważ łączników nigdy mało!

Czytaj więcej

Uwielbiasz klocki Bavvic? Chcesz więcej kolorów łączników? Szukasz odpowiedniego odcienia, aby nadać swojej konstrukcji niepowtarzalny wyraz? Dokup dodatkowy zestaw łączników! Solidne drewniane klocki konstrukcyjne Bavvic z sensorycznymi łącznikami silikonowymi ostały zaprojektowany tak, aby każdy niezależnie od wieku, płci, różnic indywidualnych lub dodatkowych potrzeb (np. zaburzeń sensorycznych), był w stanie zbudować własne wyjątkowe konstrukcje. Zestaw Bavvic Connector Set zawiera:

  • 24 kolorowe łączniki w 8 różnych kolorach, z elementami sensorycznymi (4x4 cm)
  • Wymiary pudełka: 14.5 x 12 x 8 cm

❇️ Wiek: 3+

❇️ Materiały: lite drewno, silikon z certyfikatami REACH, ROCHS, wolne od BPA.

❇️ Klocki zdobyły liczne nagrody na rynku zabawek w Polsce i w Europie! (Oscar w dziedzinie projektowania - nagroda Red Dot Design Award;  Zabawka Roku 2022 Zabawkowicz.pl) Drewniane klocki powstały z myślą o dłoniach najmłodszych dzieci, by ich chwytanie i łączenie z innymi było wygodne i przyjemne. BAVVIC to nową zabawkę, która nosi cechy zabawki STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts and Mat) i pomaga rozwijać zainteresowanie edukacją, poprzez geometryczne kształty i abstrakcyjne formy. Układanie klocków wspiera rozwój motoryki małej, wyobraźni przestrzennej, myślenia kreatywnego i koncentracji. Wykonane z materiałów poprodukcyjnych, oparte o zrównoważony design, minimalizują ilość odpadów i wspierają środowisko.

Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii
Z tej samej serii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk