Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Kategorie i filtry

Lalki Lullu Dolls - Janod

 0 wyników

Lalki Lullu Dolls 

Lalki Lullu Dolls to lalki materiałowe dla dzieci stworzone przez mamę. Marzyła ona o tym, żeby jej córki bawiły się bezpiecznymi i rozwijającymi wyobraźnię zabawkami. 

Wyznaje ona też zasadę, że lalka odgrywa ważną rolę w życiu dziecka. Staje się jego powiernikiem i towarzyszem. 

Charakterystyka Lalki Lullu Dolls

Laleczki LulluDolls wykonane są całkowicie ręcznie z materiałów atestowanych, miłych w dotyku. Mają ok. 40 cm wysokości oraz ważą ok. 0,5 kg. Posiadają ubranka, które można ściągać, a także zakładać inne.

Lalki Lullu Dolls posiadają ruchomą głowę, stoją samodzielnie, a także siedzą. Dostępne też są z tzw. ruchomym szkieletem, który, daje im jeszcze większe możliwości ruchowe.  

Dla laleczek wielu przypadkach można wybrać także rodzaj włosów lalki syntetyczne lub naturalne Alpaki. 

Dla kogo są Lalki Lullu Dolls?

Laleczki są tworzone głównie dla dzieci zarówno dziewczynek, jak i chłopców powyżej 3 roku życia. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby, szczęśliwymi nabywcami lalki Lullu Dolls były osoby dorosłe. 

Rodzaje laleczek

Obok klasycznych lalek LulluDolls dostępne są dwa inne ciekawe warianty.

  • Lalki Lullu Dolls Wróżki, które są mniejsze od innych laleczek, a przez to jeszcze bardziej urocze. Można zakupić wariant z dodatkami takimi jak skrzydełka, korona oraz chmurka lub bez nich. 
  • Lalki PastelLOVE, które również są mniejszymi laleczkami. Do każdej z nich dołączony jest specjalny, zmywalny mazak. Daje on możliwość rysowania codziennie innej miny laleczkom.  

Inne przedmioty ze świata LulluDolls

Do laleczek jako uzupełnienie dostępne są różne akcesoria, w tym ciuszki, buciki, zwierzątka czy drewniane mebelki. Wszystko jest wykonane ręcznie z najlepszych, bezpiecznych dla dzieci materiałów.

Dlaczego lalki Lullu Dolls?

  • Laleczki LulluDolls to lalki materiałowe, tworzone przez mamę, która robi je tak jak dla swoich dzieci. Stara się ona spełniać marzenia o tej jednej wyjątkowej lalce. 
  • Lalki Lullu Dolls zostały zcertyfikowane przez Niemieckie Laboratorium TUV i posiadają certyfikat "CE". Uzyskały też tytuł Zabawki Roku 2021.

Laleczki Lullu Dolls to idealny prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia, jak i dla dorosłych. Dzięki laleczkom LulluDolls każdy może przenieść się do bajkowego świata, rozwijać swoją wyobraźnię i dobrze się przy tym bawić.  

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk