Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+

Edulepki: naklejki wielorazowe matematyka w ruchu - zestaw

Edulepki
129,90 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
Twoje zakupy są zabezpieczone kwotą do 10.000 zł

Otrzymasz zakupiony przedmiot albo zwrot pieniędzy.

O produkcie
Naklejaj, odklejaj i baw się dalej - poznaj Edulepki!

Czytaj więcej

Genialne wielorazowe naklejki o strukturze antypoślizgowej. Można je naklejać, odklejać a później łatwo przechować! Skacz po stópkach z liczbami, kładź rączki w odpowiednich miejscach i zaangażuj w procesie matematycznym nie tylko mózg, ale i swoje ciało! Naklejone stópki i rączki służą do zabawy ruchowej, balansu i prawidłowego stawiania stóp. Naklejki uczą liczenia od 1 do 15 i pozwalają na ćwiczenie planowania motorycznego i świadomości ułożenia własnego ciała w przestrzeni (propriocepcja). Nie zostawiają kleju na podłożu, a po zdjęciu nie niszczą nawierzchni! Przetrzyj je wilgotną ściereczką, odkurz lub zdezynfekuj i schowaj. Idealne do zabrania w podróż czy do zabawy na stole w restauracji! To nauka przez zabawę i pomoc dydaktyczna dla dzieci zwłaszcza w przedszkolach, szkołach czy gabinetach pedagogiczno-psychologicznych. Łącz zestawy i baw się dalej! Zawartość zestawu:
  • 5 arkuszy A4 – 15 sztuk wielorazowych naklejek z rączkami (Długość jednej rączki: 12,5 cm) 5 arkuszy A4 – 15 sztuk wielorazowych naklejek ze stópkami (Długość jednej stópki: 17 cm)
  • Można je myć i odkurzać, dezynfekować
  • Uwaga: naklejać na gładkiej, czystej i suchej powierzchni!
  • Zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce (certyfikat CE)
  • Wiek: 3+
https://youtu.be/4WqFDn_9PFI   https://youtu.be/ItsaJUycw5o   https://youtu.be/ldPiVK5koLc  
Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk