Kup do 14.00 wysyłka tego samego dnia! Darmowa dostawa już od 200PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+

Edulepki: naklejki wielorazowe umiem liczyć - zestaw

Edulepki
69,90 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
O produkcie
Naklejaj, odklejaj i baw się dalej - poznaj Edulepki!

Czytaj więcej

Genialne wielorazowe naklejki o strukturze antypoślizgowej. Można je naklejać, odklejać a później łatwo przechować! Policz, ile dłoń wskazuje palców. Samodzielnie licz na paluszkach. Zliczaj różne przedmioty. Policz określoną ilość kolorowych kropek i naklej je na puste karty. Licz kropki umieszczone na polewach. Dopasuj odpowiednie polewy do odpowiednich muffinów! Wielorazowe naklejki uczą liczenia od 1 do 10, pozwalają na nazywanie i utrwalenie liczb, ćwiczenie zdolności manualnych, motoryki małej, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia oraz percepcji wzrokowej. Nie zostawiają kleju na podłożu, a po zdjęciu nie niszczą nawierzchni! Przetrzyj je wilgotną ściereczką, odkurz lub zdezynfekuj i schowaj. Idealne do zabrania w podróż czy do zabawy na stole w restauracji! To nauka przez zabawę i pomoc dydaktyczna dla dzieci zwłaszcza w przedszkolach, szkołach czy gabinetach psychologiczno-pedagogicznych. Łącz zestawy i baw się dalej! Zawartość zestawu:
  • 5 arkuszy A4 – 333 sztuk wielorazowych naklejek z dłońmi, liczbami, przedmiotami, kropkami i pustymi kartami 1 arkusz A4 – 20 sztuk wielorazowych naklejek z muffinkami
  • Wymiar jednej naklejki: 5 x 7 cm Wysokość muffina po złożeniu: 6 cm
  • Można je myć i odkurzać, dezynfekować
  • Uwaga: naklejać na gładkiej, czystej i suchej powierzchni!
  • Zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce (certyfikat CE)
  • Wiek: 3+
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=9sJ8nJoxxCY[/embedyt]
Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk