Kup do 12.00 wysyłka tego samego dnia! Darmowa dostawa już od 200PLN!

Wróć

3+ 4+

Edulepki: naklejki wielorazowe poznaję podstawowe kolory

Edulepki
39,90 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
Twoje zakupy są zabezpieczone kwotą do 10.000 zł

Otrzymasz zakupiony przedmiot albo zwrot pieniędzy.

O produkcie
Naklejaj, odklejaj i baw się dalej - poznaj Edulepki!

Czytaj więcej

Genialne wielorazowe naklejki o strukturze antypoślizgowej. Można je naklejać, odklejać a później łatwo przechować! Umieścić kolorowe zwierzątka na odpowiednim kolorze ćwierć koła i ucz się kolorów! Znajdź zwierzątkom ich domek na stole, meblach czy podłodze i poznaj podstawowe kolory: zielony, niebieski, żółty i czerwony.
Dziecko rozwija umiejętność segregowania oraz dokonywania kategoryzacji. Zabawa ta może posłużyć także do rozwijania mowy, zachęcając dziecko np. do nazywania zwierząt, wydawania ich odgłosów czy opisywania ich charakterystycznych cech.
Nie zostawiają kleju na podłożu, a po zdjęciu nie niszczą nawierzchni! Przetrzyj je wilgotną ściereczką, odkurz lub zdezynfekuj i schowaj. Idealne do zabrania w podróż czy do zabawy na stole w restauracji! To nauka przez zabawę i pomoc dydaktyczna dla dzieci zwłaszcza w przedszkolach, szkołach czy gabinetach pedagogiczno-psychologicznych. Łącz zestawy i baw się dalej! Zawartość zestawu:
  • 2 arkusze A4 – 30 sztuki wielorazowych naklejek
  • Można je myć i odkurzać, dezynfekować
  • Uwaga: naklejać na gładkiej, czystej i suchej powierzchni!
  • Zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce (certyfikat CE)
  • Wiek: 3+
  https://youtu.be/K-wl2Si13KA  
Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk