Kup do 14.00 wysyłka tego samego dnia! Darmowa dostawa już od 200PLN!

Wróć

3+ 4+

Edulepki: naklejki wielorazowe poznaję ślady i odgłosy zwierząt

Edulepki
Dostawa wkrótce
Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail
O produkcie
Naklejaj, odklejaj i baw się dalej - poznaj Edulepki!

Czytaj więcej

Genialne naklejki wielorazowe o strukturze antypoślizgowej. Można je naklejać, odklejać a później łatwo przechować! Dopasuj ślady pasujące do danego zwierzęcia. Naśladuj poruszanie się zwierzątek lub ich odgłosy – naklejki są dobrym sposobem na rozwijanie mowy dziecka, ćwiczenie umiejętności logopedycznych, czy zabawę ruchową! Nie zostawiają kleju na podłożu, a po zdjęciu nie niszczą nawierzchni! Przetrzyj je wilgotną ściereczką, odkurz lub zdezynfekuj i schowaj. Naklejki wielorazowe są idealne do zabrania w podróż czy do zabawy na stole w restauracji! To nauka przez zabawę i pomoc dydaktyczna dla dzieci zwłaszcza w przedszkolach, szkołach czy gabinetach psychologiczno-pedagogicznych. Łącz zestawy i baw się dalej! Zawartość zestawu:
  • 10 arkuszy A4 – 40 sztuk wielorazowych naklejek
  • Średnica jednej naklejki: +/- 14 cm
  • Można je myć i odkurzać, dezynfekować
  • Uwaga: naklejać na gładkiej, czystej i suchej powierzchni!
  • Zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce (certyfikat CE)
  • Wiek: 3+
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=UpNZV93sArU[/embedyt] [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=9sJ8nJoxxCY[/embedyt]
Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk