Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Wróć

2+ 3+ 4+ 5+ 6+ 7+

Janod: drewniana układanka Ułamki Essentiel

Janod
83,00 zł 65,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
Twoje zakupy są zabezpieczone kwotą do 10.000 zł

Otrzymasz zakupiony przedmiot albo zwrot pieniędzy.

O produkcie

Czytaj więcej

Drewniana układanka Ułamki! W skład zestawu wchodzi podstawka z 4 okrągłymi otworami, w których, wokół drążków, należy umieszczać obręcze w intensywnych kolorach – czerwona obręcz jest jednoczęściowa, żółta składa się z dwóch części, niebieska z trzech, a pomarańczowa – z czterech. Układanie obręczy pozwala w prosty i czytelny dla dziecka sposób, objaśniać mu matematyczne zagadnienia. Z klocków można także układać własne kompozycje.

Nowa seria Essentiel to wyjątkowe zabawki o intensywnych kolorach pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami wodnymi. Bazuje ona na prostych geometrycznych bryłach i odręcznym zapisie liter (dla starszaków). W naturalny dla dzieci sposób, poprzez zabawę, przybliża ona zagadnienia z zakresu matematyki (liczenie, ułamki, zależności przyczynowo-skutkowe), pobudza zmysły i ciekawość już od najmłodszych lat.

Rozwija ona wyobraźnie, kompetencje poznawcze i społeczne oraz mała motorykę.  Estetyczne, kartonowe pudełko  idealnie nadaje się na prezent. Jest ona dedykowana dla dzieci powyżej 1. roku życia.

  • Wiek: 2+
  • Ilość elementów: 11
  • Wymiary produktu: 29,4 x 9,5 x 4,7 cm
  • Waga produktu: 0,32 kg
  • Jakość i bezpieczeństwo: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii
Z tej samej serii