Kup do 14.00 wysyłka tego samego dnia! Darmowa dostawa już od 200PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+ Nowość

Klocki magnetyczne zakręty do torów wyścigowych Race Truck Intense 15 elementów Cleverclixx

Cleverclixx
129,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
O produkcie

Więcej zakrętów do torów!

Czytaj więcej

Rozbuduj swój zestaw torów wyścigowych Itense o dodatkowe zakręty i buduj mega wielkie tory wyścigowe w połączeniu z posiadanymi już klockami!

Zestaw zawiera 15 zakrętów w trzech kolorach: zielonym, niebieskim i pomarańczowym.

Każdy z zakrętów ma szerokość 7,5 cm i można go połączyć z obiema modelami torów Race Truck Intense Cleverclixx, co daje nieskończone możliwości budowy bardzo długich torów.

Zastosowanie magnesów do łączenia elementów toru ułatwia i przyspiesza proces konstruowania, co pozwala dzieciom skupić się na kreatywnym projektowaniu swoich własnych tras. Różnorodność klocków i możliwości ich łączenia dodaje element interaktywności i eksploracji, co zachęca dzieci do odkrywania różnych konfiguracji i testowania ich efektów na prędkość i dynamikę autka. Jeżdżące autko jako tester toru dodaje dodatkowego elementu zabawy i rywalizacji, ponieważ dzieci mogą dostosować tor tak, aby jak najlepiej przetestować umiejętności autka.

Dlaczego warto wybrać klocki magnetyczne Cleverclixx?

🔹 Kształt gwiazdy na magnetycznej płytce, który sprawia, że na magnetycznej płytce jest mniej zadrapań, a klocek ustawiony w słońcu na oknie prześwituje przez kolorowe kafelki tworząc wspaniałe odbicie.

🔹 Są trwałe i odporne na uszkodzenia dzięki mocnemu nitowaniu i używaniu ultradźwięków do łączenia plastikowych części.

🔹 Są w 100% nietoksyczne, ponieważ są wykonane z plastiku MABS, który jest wolny od BPA i miedzi, wszystkie zestawy posiadają oznaczenie CPSC, CE, EN71, ASTM

🔹 Posiadają silne magnesy które zapewniają stabilność konstrukcji, co pozwala dzieciom budować nawet bardziej skomplikowane modele 2D i 3D bez obaw o ich rozpadnięcie się. ,

🔹 Oferują dzieciom wiele korzyści edukacyjnych, takich jak: kreatywność, rozwój umiejętności motorycznych, świadomość przestrzenna, koordynacja wzrokowo-ruchowa i koncepcje STEAM.

Zestaw zachęca dzieci do eksperymentowania, rozwijania umiejętności rozwiązywania problemów i zdobywania nowych doświadczeń, jednocześnie bawiąc się w sposób aktywny i kreatywny. Tego rodzaju zabawki nie tylko dostarczają rozrywki, ale również wspierają rozwój dzieci w wielu obszarach, takich jak logiczne myślenie, kreatywność i zdolności techniczne.

Cleverclixx to belgijska marka klocków magnetycznych, która wierzy, że dzieci uczą się najlepiej, gdy mają swobodę odkrywania i zabawy bez ograniczeń. Klocki łączą dzieci i ich rodziny, aby budować, tworzyć i uczyć się. Jej misja to dostarczanie innowacyjnych, wysokiej jakości zabawek edukacyjnych, które rozbudzają ciekawość, kreatywność i miłość do nauki.

Marka przeznacza części zysków na wsparcie organizacji wspierających mamy oraz wysyła zestawy klocków do placówek takich jak szpitale dziecięce, domy dziecka i inne organizacje wspierające matki w praktyczny sposób pomagając potrzebującym.

Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk