Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+ Nowość

Świecące kulki do kulodromu Cleverclixx

Cleverclixx
69,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
Twoje zakupy są zabezpieczone kwotą do 10.000 zł

Otrzymasz zakupiony przedmiot albo zwrot pieniędzy.

O produkcie

Dodatkowe kulki do kulodromów i kreatywnych zabaw!

Czytaj więcej

Używaj świecących kulek do kulodromów:
 
🔹 Cleverclixx
🔹 Connetix
 
lub do kulodromów zbudowanych bez użycia rurek czy do jakiejkolwiek kreatywnej zabawy!
 
Przewoź je, puszczaj w ruch i patrz jak świecą! Ich kolorowe, świecące światło dodaje nowego wymiaru do zabawy!
 
Kulki świecą w ruchu i gasną po chwili, co dodaje dynamiczności do zabawy i zachęca dzieci do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu swoich torów kulkowych. Ponadto, możliwość łatwej wymiany baterii sprawia, że ​​dzieci mogą cieszyć się zabawą przez wiele godzin, a rodzice nie muszą się martwić o konieczność częstej wymiany zabawki.
 
Dzięki średnicy 33 mm, kulki są odpowiednie dla dzieci i łatwo manipulować nimi podczas budowy torów kulkowych. Ich wykonanie z plastiku i oświetlanie diodami LED sprawia, że są trwałe i bezpieczne dla dzieci, co jest bardzo ważne podczas zabawy.
 
Zawartość zestawu: 4 kulki z możliwością wymiany baterii w kolorze: żółtym, zielonym, czerwonym i niebieskim
 
Używaj zestawu jako samodzielnej zabawki lub dołącz ją do posiadanych zestawów Cleverclixx, Connetix i Magna-Tiles aby puszczać świecące kulki i bawić się na inne sposoby!

Cleverclixx to belgijska marka klocków magnetycznych, która wierzy, że dzieci uczą się najlepiej, gdy mają swobodę odkrywania i zabawy bez ograniczeń. Klocki łączą dzieci i ich rodziny, aby budować, tworzyć i uczyć się. Jej misja to dostarczanie innowacyjnych, wysokiej jakości zabawek edukacyjnych, które rozbudzają ciekawość, kreatywność i miłość do nauki.

Marka przeznacza części zysków na wsparcie organizacji wspierających mamy oraz wysyła zestawy klocków do placówek takich jak szpitale dziecięce, domy dziecka i inne organizacje wspierające matki w praktyczny sposób pomagając potrzebującym.

Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk