Kup do 14.00 wysyłka tego samego dnia! Darmowa dostawa już od 200PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+ Nowość

Klocki magnetyczne tor wyścigowy Race Truck Intense 65 elementów Cleverclixx

Cleverclixx
519,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
O produkcie

Idealny zestaw dla fanów motoryzacji!

Czytaj więcej

Zbuduj magnetyczny tor wyścigowy i puść po nim w ruch magnetyczne samo jeżdżące auto na baterie! Patrz jak miga światełkami i pokonuje kolejne zakręty!

Możesz skorzystać z załączonej instrukcji lub wymyślać trasy magnetyczne własnego pomysłu. Rozbuduj zestaw o dodatkowe zakręty oraz o auta w innych kolorach i zrób magnetyczne wyścigi!

Wszystkie ulice mają szerokość 7,5 cm i można je połączyć z innymi klockami magnetycznymi Cleverclixx, Connetix i Magna-Tiles. Aby autko jechało po torach należy do budowy toru użyć tylko klocków z zestawów Race Truck (torów lub dodatkowych zakrętów) ponieważ tylko one posiadają dodatkową linię wewnątrz klocków, która utrzymuje samochodzik podczas jazdy na torze. 

Używaj zestawu jako samodzielnej zabawki lub dołącz ją do posiadanych zestawów Cleverclixx, Connetix i Magna-Tiles aby budować więcej i wyżej przy użyciu klocków.

Zastosowanie magnesów do łączenia elementów toru ułatwia i przyspiesza proces konstruowania, co pozwala dzieciom skupić się na kreatywnym projektowaniu swoich własnych tras. Różnorodność klocków i możliwości ich łączenia dodaje element interaktywności i eksploracji, co zachęca dzieci do odkrywania różnych konfiguracji i testowania ich efektów na prędkość i dynamikę autka. Jeżdżące autko jako tester toru dodaje dodatkowego elementu zabawy i rywalizacji, ponieważ dzieci mogą dostosować tor tak, aby jak najlepiej przetestować umiejętności autka.

Zawartość zestawu:

🔹1 auto na baterie (czerwono lub niebieskie – kolor wybierany losowo). Uwaga: wymagana bateria paluszek LR6, której zestaw nie zawiera

🔹20 kolumn do budowania mostów

🔹12 długich ulic

🔹10 znaków drogowych

🔹 8 ramp

🔹8 kwadratowych skrzyżowań ulic

🔹6 zakrętów

Dlaczego warto wybrać klocki magnetyczne Cleverclixx?

🔹 Kształt gwiazdy na magnetycznej płytce, który sprawia, że na magnetycznej płytce jest mniej zadrapań, a klocek ustawiony w słońcu na oknie prześwituje przez kolorowe kafelki tworząc wspaniałe odbicie.

🔹 Są trwałe i odporne na uszkodzenia dzięki mocnemu nitowaniu i używaniu ultradźwięków do łączenia plastikowych części.

🔹 Są w 100% nietoksyczne, ponieważ są wykonane z plastiku MABS, który jest wolny od BPA i miedzi, wszystkie zestawy posiadają oznaczenie CPSC, CE, EN71, ASTM

🔹 Posiadają silne magnesy które zapewniają stabilność konstrukcji, co pozwala dzieciom budować nawet bardziej skomplikowane modele 2D i 3D bez obaw o ich rozpadnięcie się. ,

🔹 Oferują dzieciom wiele korzyści edukacyjnych, takich jak: kreatywność, rozwój umiejętności motorycznych, świadomość przestrzenna, koordynacja wzrokowo-ruchowa i koncepcje STEAM.

Zestaw zachęca dzieci do eksperymentowania, rozwijania umiejętności rozwiązywania problemów i zdobywania nowych doświadczeń, jednocześnie bawiąc się w sposób aktywny i kreatywny. Tego rodzaju zabawki nie tylko dostarczają rozrywki, ale również wspierają rozwój dzieci w wielu obszarach, takich jak logiczne myślenie, kreatywność i zdolności techniczne.

Cleverclixx to belgijska marka klocków magnetycznych, która wierzy, że dzieci uczą się najlepiej, gdy mają swobodę odkrywania i zabawy bez ograniczeń. Klocki łączą dzieci i ich rodziny, aby budować, tworzyć i uczyć się. Jej misja to dostarczanie innowacyjnych, wysokiej jakości zabawek edukacyjnych, które rozbudzają ciekawość, kreatywność i miłość do nauki.

Marka przeznacza części zysków na wsparcie organizacji wspierających mamy oraz wysyła zestawy klocków do placówek takich jak szpitale dziecięce, domy dziecka i inne organizacje wspierające matki w praktyczny sposób pomagając potrzebującym.

Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk