Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+

Klocki magnetyczne Mega Ice Crystal Pack 180 el. Cleverclixx

Cleverclixx
859,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
Twoje zakupy są zabezpieczone kwotą do 10.000 zł

Otrzymasz zakupiony przedmiot albo zwrot pieniędzy.

O produkcie

Lodowy zamek Elsy?? Lodowe Iglo??

Czytaj więcej

Zestaw Cleverclixx Lodowe kryształy otwiera drzwi do magicznego świata kreatywnej zabawy! 

Zawierający aż 180 niezwykłych płytek magnetycznych zestaw zachęca do tworzenia skrzących się lodowych konstrukcji, co z pewnością pobudzi wyobraźnię i kreatywność dzieci.

Zestaw Lodowe kryształy Cleverclixx to nie tylko doskonała zabawa, ale także świetny sposób na rozwijanie umiejętności konstrukcyjnych, logicznego myślenia oraz kreatywności u dzieci. Współpraca z magnetycznymi płytami pozwala na tworzenie trwałych i stabilnych konstrukcji, co dodaje jeszcze większej satysfakcji z zabawy.

Używaj zestawu jako samodzielnej zabawki lub dołącz ją do posiadanych zestawów Cleverclixx, Connetix i Magna-Tiles aby budować więcej i wyżej przy użyciu klocków.

Zawartość zestawu 180 elementów: 

🔹52 kwadratowe płytki
🔹24 trójkąty równoboczne
🔹18 trójkątów równoramiennych
🔹12 trójkątów prostokątnych
🔹12 prostokątne płytki
🔹12 płytek w kształcie grzebieni
🔹8 dużych płytek kwadratowych
🔹12 kwadratowych ramek
🔹12 płotków
🔹18 małych kwadratowych płytek

Dlaczego warto wybrać klocki magnetyczne Cleverclixx?

🔹 Kształt gwiazdy na magnetycznej płytce, który sprawia, że na magnetycznej płytce jest mniej zadrapań, a klocek ustawiony w słońcu na oknie prześwituje przez kolorowe kafelki tworząc wspaniałe odbicie.

🔹 Są trwałe i odporne na uszkodzenia dzięki mocnemu nitowaniu i używaniu ultradźwięków do łączenia plastikowych części.

🔹 Są w 100% nietoksyczne, ponieważ są wykonane z plastiku MABS, który jest wolny od BPA i miedzi, wszystkie zestawy posiadają oznaczenie CPSC, CE, EN71, ASTM

🔹 Posiadają silne magnesy które zapewniają stabilność konstrukcji, co pozwala dzieciom budować nawet bardziej skomplikowane modele 2D i 3D bez obaw o ich rozpadnięcie się. ,

🔹 Oferują dzieciom wiele korzyści edukacyjnych, takich jak: kreatywność, rozwój umiejętności motorycznych, świadomość przestrzenna, koordynacja wzrokowo-ruchowa i koncepcje STEAM.

Zestaw zachęca dzieci do eksperymentowania, rozwijania umiejętności rozwiązywania problemów i zdobywania nowych doświadczeń, jednocześnie bawiąc się w sposób aktywny i kreatywny. Tego rodzaju zabawki nie tylko dostarczają rozrywki, ale również wspierają rozwój dzieci w wielu obszarach, takich jak logiczne myślenie, kreatywność i zdolności techniczne.

Cleverclixx to belgijska marka klocków magnetycznych, która wierzy, że dzieci uczą się najlepiej, gdy mają swobodę odkrywania i zabawy bez ograniczeń. Klocki łączą dzieci i ich rodziny, aby budować, tworzyć i uczyć się. Jej misja to dostarczanie innowacyjnych, wysokiej jakości zabawek edukacyjnych, które rozbudzają ciekawość, kreatywność i miłość do nauki.

Marka przeznacza części zysków na wsparcie organizacji wspierających mamy oraz wysyła zestawy klocków do placówek takich jak szpitale dziecięce, domy dziecka i inne organizacje wspierające matki w praktyczny sposób pomagając potrzebującym.

Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk