Zamów do 14.30 nadamy paczkę do paczkomatu tego samego dnia! Darmowa wysyłka od 200 PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+ Nowość

Magnetyczny samochód Race Truck Car czerwony Cleverclixx

Cleverclixx
45,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
Twoje zakupy są zabezpieczone kwotą do 10.000 zł

Otrzymasz zakupiony przedmiot albo zwrot pieniędzy.

O produkcie

Magnetyczne samo jeżdżące auto na baterie!

Czytaj więcej

Magnetyczne samo jeżdżące auto na baterie! Patrz jak miga światełkami i pokonuje kolejne zakręty!

Dokup auta w innych kolorach: niebieskim, zielonym i fioletowym i zrób magnetyczne wyścigi!

Włóż baterię AA do samochodu a zacznie jechać. Przednie światła zapalają się gdy pojazd zaczyna się poruszać. Samochód Cleverclixx idealnie pasuje do obu modeli torów wyścigowych Race Truck Intense.
 
Uwaga: Nie możesz używać tego samochodu na innych torach wyścigowych, na podłodze ani na innych klockach magnetycznych. Autko jedzie tylko po obu modelach torów Race Truck Intense oraz po zakrętach magnetycznych do rozbudowy torów mających specjalną linię utrzymującą autko na torze. 
 
Zawartość pudełka:

🔹 1 auto na baterie w kolorze czerwonym o wadze 0,04 kg

🔹 Uwaga: wymagana bateria paluszek LR6, której samochód nie zawiera

Cleverclixx to belgijska marka klocków magnetycznych, która wierzy, że dzieci uczą się najlepiej, gdy mają swobodę odkrywania i zabawy bez ograniczeń. Klocki łączą dzieci i ich rodziny, aby budować, tworzyć i uczyć się. Jej misja to dostarczanie innowacyjnych, wysokiej jakości zabawek edukacyjnych, które rozbudzają ciekawość, kreatywność i miłość do nauki.

Marka przeznacza części zysków na wsparcie organizacji wspierających mamy oraz wysyła zestawy klocków do placówek takich jak szpitale dziecięce, domy dziecka i inne organizacje wspierające matki w praktyczny sposób pomagając potrzebującym.

Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk