Kup do 14.00 wysyłka tego samego dnia! Darmowa dostawa już od 200PLN!

Wróć

3+ 4+ 5+ 6+ 7+ Nowość

Klocki magnetyczne świecący kulodrom Ball Run Dazzling Lights Pack Intense 100 elementów Cleverclixx

Cleverclixx
415,00 zł
Darmowa dostawa już od 200 PLN
O produkcie

Zbuduj kulodrom, zgaś światło i puść po nim świecące z ciemności kulki!!

Czytaj więcej

Poprzez konstruowanie własnych torów kulkowych i obserwowanie ruchu kul, dzieci będą naturalnie przyswajać podstawowe koncepcje związane z grawitacją, przyczynowo-skutkowymi związkami oraz zasadami inżynierii. To świetny sposób na angażowanie dzieci w naukę poprzez praktyczne doświadczenia i eksperymenty.
 
Wszystkich elementy kulodromu łączą się za pomocą wbudowanych magnesów w krawędziach klocków oraz specjalnie wyprofilowanych zaczepów w przezroczystych rurkach do klocków. Intuicyjna konstrukcja sprawia, że dzieci mogą łatwo i bezpiecznie budować swoje torowiska, a jednocześnie mieć pewność, że wszystkie elementy pozostaną na swoim miejscu nawet podczas intensywnej zabawy.
 
Konstrukcja kulodromu jest stabilna i solidna, co pozwala dzieciom skupić się na eksplorowaniu różnych konfiguracji torów oraz obserwowaniu ruchu świecących kul. To również zapewnia rodzicom spokój, że ich dzieci bawią się bezpiecznie i że zestaw jest trwały, co oznacza dłuższą przyjemność z użytkowania.
 
Używaj zestawu jako samodzielnej zabawki lub dołącz ją do posiadanych zestawów Cleverclixx, Connetix i Magna-Tiles aby budować większe i wyższe kulodromy lub inne konstrukcje!.

Zawartość zestawu:

🔹30 standardowych kwadratów z otworem, do którego wczepia się elementy do łączenia toru

🔹66 transparentnych elementów o różnych kształtach i długościach do budowy kulodromu

🔹4 świecące kulki o średnicy 3,3 cm każda w kolorze: żółtym, zielonym, czerwonym i niebieskim

Dlaczego warto wybrać klocki magnetyczne Cleverclixx?

🔹 Kształt gwiazdy na magnetycznej płytce, który sprawia, że na magnetycznej płytce jest mniej zadrapań, a klocek ustawiony w słońcu na oknie prześwituje przez kolorowe kafelki tworząc wspaniałe odbicie.

🔹 Są trwałe i odporne na uszkodzenia dzięki mocnemu nitowaniu i używaniu ultradźwięków do łączenia plastikowych części.

🔹 Są w 100% nietoksyczne, ponieważ są wykonane z plastiku MABS, który jest wolny od BPA i miedzi, wszystkie zestawy posiadają oznaczenie CPSC, CE, EN71, ASTM

🔹 Posiadają silne magnesy które zapewniają stabilność konstrukcji, co pozwala dzieciom budować nawet bardziej skomplikowane modele 2D i 3D bez obaw o ich rozpadnięcie się. ,

🔹 Oferują dzieciom wiele korzyści edukacyjnych, takich jak: kreatywność, rozwój umiejętności motorycznych, świadomość przestrzenna, koordynacja wzrokowo-ruchowa i koncepcje STEAM.

Zestaw zachęca dzieci do eksperymentowania, rozwijania umiejętności rozwiązywania problemów i zdobywania nowych doświadczeń, jednocześnie bawiąc się w sposób aktywny i kreatywny. Tego rodzaju zabawki nie tylko dostarczają rozrywki, ale również wspierają rozwój dzieci w wielu obszarach, takich jak logiczne myślenie, kreatywność i zdolności techniczne.

Cleverclixx to belgijska marka klocków magnetycznych, która wierzy, że dzieci uczą się najlepiej, gdy mają swobodę odkrywania i zabawy bez ograniczeń. Klocki łączą dzieci i ich rodziny, aby budować, tworzyć i uczyć się. Jej misja to dostarczanie innowacyjnych, wysokiej jakości zabawek edukacyjnych, które rozbudzają ciekawość, kreatywność i miłość do nauki.

Marka przeznacza części zysków na wsparcie organizacji wspierających mamy oraz wysyła zestawy klocków do placówek takich jak szpitale dziecięce, domy dziecka i inne organizacje wspierające matki w praktyczny sposób pomagając potrzebującym.

Oceń produkt
Ocena: 0.00
Liczba wystawionych opinii: 0
Brak wystawionych opinii

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk